Jak wybrać ozdobę na włosy ??Uwielbiam oglądać zdjęcia Panien Młodych z cudownymi fryzurami, idealnymi makijażami i świetnymi ozdobami na głowie. Powoli i u Nas biżuteria na włosach zastępuje żywe kwiaty, to tak jak w bukietach ślubnych;) Taką ozdobę zawsze można zachować dla potomnych:) Wyobrażacie sobie Wasze córki idące do ołtarza z Waszym grzebyczkiem ślubnym we włosach!! ehh.. Ok, wróćmy do Waszego ślubu, dzieci zostawimy na później ;P Przygotowałam dla Was zestawienie cudownych ozdób na włosy, które mnie urzekają! Nie zapomnijcie, że możecie również zrobić ozdoby na włosy same!! Tu zajrzyjcie po DIY, może znajdziecie coś dla siebie:))

1. Dobierz ozdobę do typu fryzury. Ozdoba nie powinna być większa od Waszej fryzury! Ale też, jeśli macie dużo włosów, wielkiego koczka, nie dodawajcie jeszcze sporego kwiatka, ponieważ Wasze głowa urośnie jak balon:D Lepiej wtedy założyć delikatną opaskę, lub grzebyk żeby dodać nieco dziewczęcej niewinności:)2.  Kupując ozdobę do włosów, najpierw ją przymierz! Może wydać się to śmieszne, ale może ona zupełnie inaczej wyglądać na włosach, niż w witrynie sklepowej. Cudowna opaska może spadać Wam z głowy, grzebyk w fikuśnym kształcie, może dziwnie prezentować się na zdjęciach. Tak wiem, nie ma co panikować!! Ale w końcu nie po to kupujemy, żeby później do końca życia patrząc na zdjęcia myśleć o tym nieszczęsnym kwiatku we włosach, który oklapł po 30minutach;)
  
3. Zwróć uwagę na kolor metalu. Jeśli macie np. srebrną biżuterię, pas ślubny wysadzany perełkami, wtedy nie kupuj złotego grzebyka z kryształkami, to po prostu nie "zagra" wszystko razem:) Każdy szczegół musi pasować do siebie idealnie!!


   
4. Im mniej, tym więcej!! Ta zasada świetnie sprawdza się w ślubnych stylizacjach. Większość z Nas marzy o tym dniu przez całe życie! Wychowujemy się na bajkach ze szczęśliwym zakończeniem w stylu "i żyli długo i szczęśliwie", na których końcową scenę stanowi wielkie, książęce wesele. I my tak bardzo chcemy ( świadomie, lub podświadomie) wyglądać jak te księżniczki ;P
Ale zachowajcie umiar w nakładaniu a siebie świecidełek! Jeśli decydujecie się na efektowną ozdobę na włosy i kryształowy pas ślubny, wtedy zrezygnujcie z naszyjnika i wielkich kolczyków.  W końcu macie wyglądać kobieco i subtelnie, a nie jak choinki;)
   

Ozdoby do włosów są cudowne, ale i drogie. Wszystko za sprawą magicznego słowa "ślubne", dlatego rozglądajcie się w sklepach ze sztuczną biżuterią, a nawet (jak ostatnio udowodniłam cuda możecie znaleźć w sieciówkach).
Do tematu trzeba podejść z głową :)
Pozdrawiam
Karolina


via Fennel & Fox Photography , Picsee StudioJonas PetersonTessa Kim ShopMaria Angela PhotographyErich McVeyRebekah J. Murray Emme WynnBHLDN, Old, New & Borrowed, AhmetzeHappily Ever Borrowed , Emme Wynn PhotographyKali Lu PhotoNordica PhotographyWendy Hickok Photography , Elizabeth Messina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz